?.?.2021

Aj keď nariadenia vlády, ktoré neumožňujú zatiaľ organizovať podujatie sú nezmyselné, nezákonné a protiústavné, nechceme vystaviť ani vystavovateľov, ani účastníkov zbytočným atakom kontrôl zo strany UVZ, polície, ... a tak odkladáme termín EZOfestu zdravia na neurčito. Chceme Vám dopriať užiť si festival bez obmedzení.

V prípade, že budete mať záujem zúčastniť sa podujatia ako vystavovateľ, vypíšte prosím prihlášku na podstránke "Ako vystavovať" už teraz, aby sme vedeli s kým môžeme počítať.

ľudia na ezofeste

 

Prvých 600 návštevníkov výstavy získa časopis horoskopy & lifestyle zdarma.

   

 

Pozvite aj Vy svojich priateľov na túto udalosť prostredníctvom facebooku

 

NA VÝSTAVE NÁJDETE A AJ KÚPITE

Zdravé potraviny, doplnky výživy, čaje, oleje, liečivú kozmetiku, rôzne ezoterické darčeky, liečivé šperky a kamene (energetické prívesky, náušnice, náhrdelníky,...), oleje a tyčinky, literatúru o zdraví a duchovnom rozvoji, obrazy, sviečky, zvonkohry, orgonity, amulety, pyramídy, feng-šuej pomôcky a bytové doplnky, relaxačnú hudbu, masážne a liečebné pomôcky, ušné sviečky, rôzne diagnostické a terapeutické prístroje a zariadenia, ekodrogériu, filtre a ionizátory vody, mixéry a odšťavovače, ...

Prístrojové analýzy zdravotného stavu (aurafoto, ...) a iné poradenstvá lekárov a terapeutov, cvičenia a meditácie  ...

Ochutnávky zdravých potravín, RAW smoothies a štiav, čajov a káv.

 

Zoznam vystavovateľov

Prednášky o zdraví, harmónii a duchovnom rozvoji


Napísali o nás


Védske obedové menu a sladkosti od Góvindy si budete môcť celý deň zakúpiť priamo na výstavisku.
Občerstvenie zabezpečuje bar V- klubu. V piatok do 14:00 bude otvorený aj bufet.


Miesto, kde sa bude konať výstava - Kultúrno-spoločenské centrum, Jedlíkova 7, Košice

Na výstavu sa dopravíte s MHD - zastávka Stodolova, alebo Mikoviniho - Luník VIII - autobusy č 10 (z Ťahanoviec cez Nám. Osloboditeľov) a 17 (zo stanice cez Nám. Maratónu mieru). Taktiež 32, 34, 54. Miesta nástupu a presné odchody si viete pozrieť kliknutím na dané číslo autobusu.