Partneri

V prípade záujmu podporiť naše podujatie Vám ponúkame mediálnu spoluprácu. Za Vami poskytnuté reklamné služby, Vám zverejníme na tejto stránke banner s linkom na Vašu stránku. V prípade reklamy v médiách po dohode aj logo na plagátoch a vstupenkách na podujatie.

 

Slobodný vysielač FRESH - Obchod s čerstvými potravinami
Prírodné omega-3 mastné kyseliny, expert na výživu tukov
       
WM magazín AuVita Kurzy, Numerologicke analyzy, Numeroskopy, Numerovypocty, Programy, Tarotove analyzy, Specificke analyzy, Ezotericky tovar, Knihy, Karty, Kalendare; Clanky; Osobne konzultacie; Forum
flexity.sk OK Harmony - Rea
ZEM & VEK      

 

To, čo mi vadí, je môj problém. Pokiaľ mám z čohokoľvek vo svojom živote nepríjemné pocity (emócie alebo telesné), napríklad: vadí mi to, mám zlosť, je mi to ľúto, mrzí ma to, nemôžem sa s tým zmieriť, je mi z toho smutno, žiarlim, hnevám sa… ale tiež pichá ma v chrbte, bolí ma hlava, mám stiahnutý žalúdok, mám tú a tú nemoc, chorobu… Sú to moje pocity a som to ja, komu znepríjemňujú život. A je jedno, či sa moje nepríjemné pocity týkajú mojej osoby, alebo niekoho iného. Negatívne pocity mám ja. Teda opäť len ja ich môžem trvalo zmeniť, vyriešiť. Princíp metódy je veľmi jednoduchý. Nájdem problém, nazvem ho, prijmem, je preč.

 

 

Dúhový bojovník