2013 - Jar

Piatok 10.5.2013

Veľká sála
12:00 otvorenie
12:15 Viera Kolpaská - Intimita, vedomá duševná sexualita
12:45 Lea Zimanová - Dúhové srdce - o láske k sebe
13:15 Mgr. Miloš Matula (CZ) - 2013: Hvězdná brána k Novému věku
14:00 prestávka
15:00 Kisfaludy György (HU) - Fungovanie duše, prenos myšlienok a kliatby
17:00 Mgr. Yvetta Ledvényiová - Srdce, tenké črevo a s tým spojené emócie podľa TČM
17:45 prestávka
18:45 Monika Mandová (CZ) - Rok 2013 - gradovanie duchovnej očisty minulých životov
19:30 Ariel - Aktivácia čakier hudbou sily

 

Malá sála
12:00 Janka Porubanová - Kamene a aromaterapia
12:30 Anton Lúchava - Či jesto pravda na svete alebo múdrosť v rozprávkach ukrytá
13:15 Ravi Kant Bhutani - Meditácia evolučnej doby sebapoznania a sebarealizácie
14:00 prestávka
15:00 Dr. Kamila Halátová - Zdraviu škodlivé látky v kozmetike
15:45 Štefan Zakuťanský - Tradičná Slovenská samoliečebná metóda
16:30 Ing. Mária Florková - Božská mágia
17:15 Ing. Tibor Kušnír - Aloe Ferox v službách ľudstva
17:45 prestávka
18:45 Zdenka Smetanková - Falošní informátori z duchovného sveta a ako ich rozoznať
19:30 Daniel Kukulský - Zmysel života - prečo prišla duša na zem a čo sa udialo pred jej príchodom

 

Sobota 11.5.2013

Veľká sála
9:00 Viktória Sentpéteryová - 6 najčastejších chýb, ktoré robia ženy vo vzťahu s mužmi
9:45 PhDr. Jana Koczkášová - Cesta - metóda riešenia emocionálnych blokov na bunkovej úrovni podľa Brandon Bays
10:30 Zdenka Blechová (CZ) - Co je realita a co je iluze?
11:30 prestávka
12:30 Mgr. Miroslav Kostelnik - Novoobjavené tajomstvá liečebných energií
13:15 Bohumila Truhlářová Závorková a Miloslav Závorka (CZ) - Minulé životy a poslanie slovenského národa
14:45 prestávka - zlosovanie tomboly
15:45 Ing. Pavel Krejčí (CZ) - Staroindické proroctvá palmových listov
16:45 Ján Bálint Apukhe - S láskou v láske, tu a teraz prakticky

Malá sála
9:00 Daniel Kukulský (CZ) - Jemnohmotní pomocníci - anjeli strážni, cirkev a Boh, zmeny po roku 2012
9:30 Michal Pešta (CZ) - Ako objaviť vo svojom živote “voľnú“ energiu, alebo energie a my
11:00 Dan Doležal (CZ) - Príčiny stresu a ich riešenia
11:30 prestávka
12:30 Palo Ziman - Feng Shui na rok 2013
13:15 Ing. Rastislav Škultéty - Začnite žiť
13:45 Ján Karolík - Vplyv elektromagnetického smogu na náš organizmus a riešenie s BIONIC BAND
14:15 Richard Knoška - Prekyslenie tela a spôsoby regenerácie
14:45 prestávka - zlosovanie tomboly
15:45 Viera Kolpaská - Tantrická láska


 Veľká sála:


Mgr. Miroslav Kostelnik > Program moderuje Mgr. Miroslav Kostelnik - astrológ, terapeut, autor horoskopov
Počas dvoch dní sa dozviete čo môže očakávať každé znamenie v týchto dňoch a čo nás čaká podľa astrológie v roku 2013

Názov prednášky: Novoobjavené tajomstvá liečebných energií
Články od Mgr. Kostelníka
Prednášky na CD a plagáty od Mgr. KostelníkaKisfaludy György (HU) > Kisfaludy György (HU)– pre mystikov príliš vedecký a pre vedcov príliš mystický kvantový fyzik zaoberajúci sa kronofilozofiou, cestovaním v čase, zdrojmi voľnej energie, anjelmi a inými bytosťami, mimozemskými civilizáciami, paralelnými svetmi, históriou, stvorením a evolúciou, duchovným rozvojom, náboženstvom, kozmickým vedomím, kozmológiou a astronómiou, védami, medicínou a liečiteľstvom, ... Z jeho stránok sa môžete dozvedieť do hĺbky ako zatiaľ nikde na svete, že ako funguje svet. Nič nezatajuje, všetko zverejňuje.
Ak viete po maďarsky, môžete si pozrieť niektorú zo stovák jeho prednášok a videí na YouTube
Názov prednášky: Fungovanie duše, prenos myšlienok a kliatby
Ak neviete po maďarsky, máte jedinečnú možnosť vypočuť si jeho prednášku tlmočenú do slovenčiny v piatok poobede, kde sa dozviete o tajomstve pra-elementov, zložení hmoty, duše a ducha, ...Bohumila Truhlářová Závorková (CZ) > Bohumila Truhlářová Závorková a Miloslav Závorka (CZ) - pomoc so vzťahmi, zdravím a životným poslaním s presahom do minulosti (z čoho sa poučiť) i budúcnosti (a k čomu smerujeme)
Názov prednášky: Minulé životy a poslanie slovenského národa
Kurz: Celostné karmické liečenie, minulé životy a liečenie chorôb, minulé životy a životné poslanie

Knihy od Bohumily TruhlářovejPhDr. Jana Koczkášová > PhDr. Jana Koczkášová - terapeutka a prvá slovenská absolventka „CESTY“ u Brandon Bays s medzinárodnou akreditáciou
Názov prednášky: Cesta - metóda riešenia emocionálnych blokov na bunkovej úrovni podľa Brandon Bays
Emócie – ako súvisia s naším zdravím a životom.
Knihy od Brandon Bays
Články od Brandon BaysZdenka Blechová (CZ) > Zdenka Blechová (CZ) - vydavateľka časopisu Mysteria tajemna, autorka mnohých kníh, kariet a CD. Venuje sa poradenstvu a posolstvám z "vesmíru" formou automatického písma. Je absolventom TČM a žiakom Majstra Mantak Chiu. Spája najnovšie vedecké poznatky so starými taoistickými praktikami. Špecializuje sa na Vnútornú Alchýmiu a nesmrteľné TAO. Pôsobí ako koordinátor taojogy pre Strednú Europu a Slovensko
Názov prednášky: Co je realita a co je iluze? – Sami si tvoříme svůj život a to, co se nám jeví jako spokojenost, je ve skutečnosti nespokojeností naší duše. Naopak smutek je náš vnitřní růst. Budoucnost je iluze a přítomnost je věčná. Povím vám i o svém zrání. To jsem popsala ve své nové knize „Moje duchovní cesta a channeling,“ kterou si budete moci zakoupit za akční cenu. Tak o tom a mnoho dalším si budeme povídat. Můžete si připravit i své dotazy, které ráda zodpovím.
Knihy a CD od Zdenky Blechovej
Kurz: Čo máme pochopiť v partnerských vzťahoch a rodineMgr. Miloš Matula (CZ) > Mgr. Miloš Matula (CZ) - pracuje s energetickými cvičeními, sahajícími až do mysterijních škol starověkého Egypta. Učí, jak jednoduše pracovat se svým energetickýcm potenciálem a zároveň jak pročišťovat a vylaďovat své čakry. Tato cvičení jsou na bázi práce s duchovním Světlem, staří Egypťané tomuto "Světlu" říkali Bezbřehá záře. Je to energie prapodstaty.
Názov prednášky: 2013: Hvězdná brána k Novému věku
Knihy a prednášky na CD od Mgr. Miloša Matulu
Články od Mgr. Miloša MatuluViktória Sentpéteryová > Viktória Sentpéteryová - zakladateľka centra Obdivuhodná žena v Poprade, autorka knihy Obdivuhodná žena. Je absolventkou kurzov medzinárodne uznávaného psychoterapeuta MUDr.Vladimíra Savčenka. Venuje sa hlavne ženám, dvíha im sebavedomie a učí ich láske k sebe samej.
Názov prednášky: 6 najčasteších chýb, ktoré robia ženy vo vzťahu s mužmi
Dozviete sa o chybách, ktoré kazia Váš vzťah s mužom a dostanete aj návod na to, ako ich odstrániť.Monika Mandová (CZ) > Monika Mandová (CZ) - pracuje s minulými životmi pozemskými i mimozemskými, ale aj s životmi v duchovných sférach, odstraňuje psychosomatický blok, hľadá príčiny chorôb jak fyzických, tak duševných v minulosti i v súčasnosti, odstraňuje psychopatogénne i geopatogénne zóny. Pomocou vhľadov do minulých životov pomáha riešiť vzťahové problémy.
Názov prednášky: Rok 2013 - gradovanie duchovnej očisty minulých životov
Rokom 2012 neskončilo nič hmotného, ako mnohí mylne predpovedali. Mal iba skončiť strach v nás a naskočiť na už dávno rozbehnutý vlak duchovnej očisty.Ján Bálint Apukhe > Ján Bálint Apukhe - liečiteľ duší - vesmír ho už od detstva viedol k tomu, aby bol včas pripravený pomáhať nie len sebe, ale aj druhým bytostiam tejto nádhernej planéty. Už vyše 20 rokov sa venuje tomuto poslaniu, ale až v dnešnej dobe pochopil, že okrem všetkého čo sa naučil a vyučuje, bez skutočnej bezpodmienečnej lásky, by bol stále v nejakom bludnom kruhu vlastných ilúzií.
Názov prednášky: S láskou v láske, tu a teraz prakticky
Často sa rozpráva o láske, ale aj píše v rôznych článkoch. Pokiaľ nedokážeme žiť v láske s láskou prakticky, potom stále ostávame v nejakom bludnom kruhu iluzórnej lásky, šťastia, bytia. Ako to riešiť prakticky. Čo všetko by sme mali urobiť, aby sme žili v bezpodmienečnej láske a čo je vlastne bezpodmienečná láska.Mgr. Yvetta Ledvényiová > Mgr. Yvetta Ledvényiová - spoluautorka Kalendára zdravia 2010 - 2020, spolumajiteľka terapeutického centra IMPULZ CLUB ALBA - Tradičná čínska mediciína, reflexológia a iné masáže, kineziológia, Mojžišovej cvičenia, Či Kung, dietetika, liečba pijavicami, Pilates, ...
Názov prednášky:
Srdce, tenké črevo a s tým spojené emócie podľa TČM
Prednášky na CD a plagáty od Mgr. Yvetty LedvényiovejIng. Pavel Krejčí > Ing. Pavel Krejčí (CZ) - účastník expedície do oblasti indických dejín a mytológie - knižnice palmových listov.
Názov prednášky: Staroindické proroctvá palmových listov
Knižnica palmových listov (Nadi Grandha) dostala názov po hinduistických bohoch, mudrcoch a planétach. Pred tisíckami rokov "septa rishies" spísali osudy ľudí, ktorí sa niekedy v budúcnosti prídu opýtať na ten svoj palmový list, na svoj osud, na svoj životný plán. Povedali ste si niekedy, že keby ste videli do budúcnosti, vyhli by ste sa mnohým chybám? Celistvý obraz, aký Vám môže byť predostretý pri čítaní Vášho palmového listu nádím uloženého v južnej Indii, žiadna iná veštecká metóda neposkytuje.Viera Kolpaská > Viera Kolpaská - poradkyňa v oblasti partnerských a medziľudských vzťahov, roky úspešne spolupracovala s medzinárodne uznávaným psychoterapeutom MUDr. Savčenkom.
Názov prednášky: Intimita, vedomá duševná sexualita

Názov prednášky: Tantrická láska
Liečenie a ochrana pred civilizačnými chorobami (rakovina maternice a prsníkov, depresia, všetky druhy závislostí, ...). Psychohygiena ženy a muža.Viera Kolpaská > Lea Zimanová - liečiteľka a umelkyňa. Účastníčka výprav zameraných na čistenie a liečenie Zemských čakier v Nemecku, Austrálii a Afrike. Vedie kurzy zamerané na atlantské techniky, rozšírenie vedomia, samoliečenie a liečenie vo svojom Duchovnom centre RIME DZONG. Pomocou channelingu napísala knihu o láske „Dúhové srdce“.
Názov prednášky: Dúhové srdce - o láske k sebe Ariel > Ariel - muzikoterapeut a praktik ”Duchovného liečenia hudbou”. Je známym hudobníkom na poli mystickej hudby, lídrom a zakladateľom koncertnej skupiny ETHNO RYTMO. Spolupracuje s mnohými významnými osobnosťami v oblasti mystickej, vážnej a populárnej hudby.
Názov prednášky: Aktivácia čakier hudbou sily
Spirituálna Muzikoterapia s Arielom - ako aktivizovať svoje čakry, metódami Spirituálnej Muzikoterapie
Malá sála:


> Michal Pešta (CZ) – skúma technické a duchovné aspekty „voľnej“ energie.
Názov prednášky: Ako objaviť vo svojom živote “voľnú“ energiu, alebo energie a my
- pre všetkých, ktorých zaujímajú práce Nikoly Teslu, počuli o studenej fúzii, autách na vodu, a iných objavoch, ktoré nedovolia „mocní“ tohto sveta, aby boli k dispozícii pre každého, lebo sú takmer zadarmo. Základné princípy pohybu, čo je vlastne energia a čo je kľúčom k tomu, aby sme “voľnú“ energiu vo svojom živote našli. Ako fungujú sebe udržujúce sa prúdy a jednoduché ukážky týchto princípov. Prvý krát na Slovensku reálna ukážka  „živej bunky – Joe cell“ aj s návodom

> Palo Ziman - majster Feng Shui
Názov prednášky: Feng Shui na rok 2013     

> Daniel Kukulský
Názov prednášky: Zmysel života - prečo prišla duša na zem a čo sa udialo pred jej príchodom    
Názov prednášky: Jemnohmotní pomocníci - anjeli strážni, cirkev a Boh, zmeny po roku 2012    

> Ing. Rastislav Škultéty - regresné psychoterapie SRT/SPR, poradenstvo v oblasti osobnostného rozvoja a duchovna
Názov prednášky:
Začnite žiť - o tom ako sa namotivovať a zacať konečne žiť vlastný život. O prekážkach, mýtoch a výhovorkách, ktoré číhajú na tejto ceste, o tom ako spoznať svoju vášeň a podriadiť jej svoj život.

> Ján Karolík
Názov prednášky: Vplyv elektromagnetického smogu na náš organizmus a riešenie s BIONIC BAND.    

> Richard Knoška
Názov prednášky: Prekyslenie tela a spôsoby regenerácie    

> Anton Lúchava
Názov prednášky: Či jesto pravda na svete alebo múdrosť v rozprávkach ukrytá    

> Zdenka Smetanková
- Ezoterike sa venuje asi 20 rokov, najmä výkladu kariet a astrológii. Špecializuje sa na analýzu karmických väzieb a psychických blokov, pochádzajúcich z minulých životov.
Názov prednášky: Falošní informátori z duchovného sveta a ako ich rozoznať
Prednášky na CD od Zdenky Smetánkovej
Kurzy
od Zdenky Smetánkovej

> Dr. Kamila Halátová (AT) - fyziologička a ekologička, 18 rokov poradca pre humánnu energetickú harmonizáciu, majster Reiki, ...
Názov prednášky: Zdraviu škodlivé látky v kozmetike - ich pôsobenie na ľudský organizmus a životné prostredie

> Štefan Zakuťanský
Názov prednášky: Tradičná Slovenská samoliečebná metóda    

> Ing. Tibor Kušnír
Názov prednášky: Aloe Ferox v službách ľudstva - jedinečnosť, popis, vlastnosti, charakteristika, využitie rastliny Aloe

 > PhDr.Monika Florková a Ing. Mária Florková - certifikované mnohými duchovnými učiteľmi - Doreen Virtue PhD, Gregg Braden, Esther a Jerry Hicks, Louise Hay, Cheryl Richardson, Caroline Myss, Eckhart Tole, ...
Vyvinuli osnovy pre výučbu úspechu, šťastia a hojnosti v živote človeka, ktoré aplikujú na svojich kurzoch božských zázrakov.
Názov prednášky: Božská mágia


> Ravi Kant Bhutani
Názov prednášky: Meditácia evolučnej doby sebapoznania a sebarealizácie

> Dan Doležal (CZ)

Názov prednášky: Príčiny stresu a ich riešenia
Kurz samoliečby harmonickou stravou - Varenie pre vitalitu a energiu - 12.5.2013 o 9:00

> Janka Porubanová
Názov prednášky: Kamene a aromaterapia


NOMENKLATÚRA:

zdravé potraviny, čaje, oleje, doplnkové preparáty výživy, liečivá kozmetika, liečivé šperky a kamene (energetické prívesky, náušnice, náhrdelníky,...), soľné a vonné lampy, oleje a tyčinky, knihy a literatúra o zdraví a duchovnom rozvoji, mandaly a iné obrazy, sviečky, zvonkohry, orgonity, kyvadlá, pyramídy, feng-šuej pomôcky, relaxačná hudba, masážne pomôcky, ušné sviečky, moxy, rôzne diagnostické a terapeutické prístroje a zariadenia, ekodrogéria, filtre vody, oblečenie a bytové doplnky z orientu, ...

prístrojové analýzy zdravotného stavu a iné poradenstvá lekárov a liečiteľov, ortopedická poradňa, psychoterapia, astrológia, numerológia, veštenie, aurafoto, poradenstvo v oblasti feng šuej, zdravého bývania, staviteľstva a permakultúry, anjelská poradňa, cvičenia a meditácie  ...

ochutnávky zdravých potravín, kvalitných moravských vín, vegetariánskych jedál a zákuskov - možnosť zakúpenia si menu z védskej kuchyne.

Výstavu navštívi 1.000 - 2.000 ľudí

Informácie o tom, ako vystavovať nájdete kliknutím na tento odkaz

Zoznam vystavovateľov

** Energy - energoinformačné preparáty
  František Bobák-Dynamic - Masážne gély a krémy s bylinkami
  ALTEON, s.r.o. - Regresné psychoterapie SRT/SPR, poradenstvo v oblasti osobnostného rozvoja a duchovna
** Martina Pisarčíková - orgónové harmonizéry - Cloudbustre, kryštály
** Rastislav Hriňák - Merkaba - orgonové harmonizéry
  Believe s.r.o. - BIONIC BAND - Bionické náramky
  Richard Knoška - P. Jentschura zásadité prípravky na odkyslenie, Himalájske ajurvédske čaje EVEREST AYURVEDA, Orgonity srdiečka, pyramídy, Winelite- zubné pasty
  Feng Ling s.r.o. - Zvonkohry, Feng Shui produkty, Amulety zo striebra, Kyvadlá, Mandaly...
  Katarína Hronecová - diagnostika, prezentácia a predaj výživových doplnkov
  PhDr. Jana Koczkášová - propagácia metódy, semináru a knihy od Brandon Bays
  Mária Krčmáriková - Biomajak - mandaly, biopotraviny, doplnky výživy, alternatívna medicína
  Centrum alternativneho liečenia RAFAEL - biopotraviny, esencie a spreje od Doreen Virtue PhD.
  Melody candle - hrajúce sviečky
  KSF-KE s.r.o. - Bezplatné meranie a funkčná diagnostika pľúc vzhľadom na ich opotrebenie fajčením
  Sušené ovocie, klobásky, salámy a oškvarky na základe 100 ročných receptov a tradícií ktoré sa zachovali do dnes
  Pavel Comte Dočkal - Drahokamy
  ARCADUM s.r.o. - Eko tričká, bylinkové vankúšiky, špaldové a pohánkové vankúše, prírodné mydlá, feng shui
  Orgon Trade s.r.o. - Orgonity, šperky z liečivých kameňov
  Elena Bárky Franko - Ručne vyrábané šperky z dreva, fima a drahých kameňov
  Miroslav Furman - UNIMAX - Zariadenia na úpravu pitnej vody
** Zakuťanský Štefan - Samoliečba zápalových chorôb, masážna pomôcka
  Slovenské občianske združenie pre posilňovanie mravov a ľudskosti - Časopis "Pre Slovensko" a rôzna duchovná literatúra
  Ing. Andrej Bóna - BOEN - Liečivé olejčeky
  Božena Brezinová - Tinktúry, mastičky z liečivých rastlín, archanjelské sviečky, telové sviečky, čaje z liečivých rastlín, bylinné liečivé likéry, detoxikačný program
  Auracentrum LUMA - Diagnostika aury a čakier, poradenstvo
  Ludrovská Eva - Obrázky maľované na skle
  Mgr.Hrubčová - GEODA - Minerály, skameneliny, liečivé kamene,náramky, náhrdelníky, prívesky a iné šperky z polodrahokamov.
  Antonius - Knihy + sprostredkovanie zdravého životného štýlu vo forme tovarov a služieb (napr. drevené domy na základe spracovania dreva v súlade s lunárnym cyklom, zdravé kúrenie v stavbách, literatúra a poznatky o vode a dobrom hospodárení s ňou s návodmi pre prax, kvapky pre celkovú harmonizáciu a posilnenie imunitného systému a pod.)
  Empea s.r.o. - Bio potraviny
  Adriana - Veštenie z kariet, numerologia, poradenstvo
  Naturalia s.r.o. - Prírodná aromaterapeutická kozmetika Nobilis Tilia
  AZET s.r.o. - Výrobky z polodrahokamov (náušnice, náramky, náhrdelníky, prívesky) kabbalah náramky s polodrahokamami, zvonkohry...
** DELTA MEDICAL s.r.o. - DELTA COLOSTRUM, REPAR.IT H4, VIMANG
  František Olšák - Ručne maľované mandaly, anjelské a liečivé mandaly na objednávku, handmade oblečenie a doplnky v mehndi štýle
  Goldentex s.r.o. - Náramky, náhrdelníky, keramické a drevené sošky, amulety, šatky, aromalampy, olejčeky, sviečky, zvonkohry, Feng Shui doplnky
  Amostrade, s.r.o. - Jedinečná liečivá kozmetika a výživové doplnky z Aloe Ferox, kryogelové vankúšiky na oči
  Lívia Royale SK, spol.s.r.o. - Veštenie, predaj kníh
  Ján Bálint Apukhe - Sviečky vlastnej výroby, do ktorých sú zatavené obrázky so svetelnými kódmi, určené na pomoc v transformačnom procese. Pomáhajú prekonávať vlastné nezvládnuté bloky, procesy, dodávajú silu, harmóniu, ukazujú smer. Sviečky na priťahovanie, utuženie lásky, pracovných možností, na ochranu a dodanie sily.
  Jana Bálintová - Energetické a liečivé prívesky, symboly, mandaly, obrázky, anjeli - maľované na skle, maľované sklenené svietniky
  Captain s.r.o. - Minerály a polodrahokamy, šungitové výrobky a krásne ručne vyrobené orgonity, do ktorých sú zaliate mineraly
  RINGANA - Čerstvá kozmetika, doplnkové preparáty výživy
  Hodermarský Valér - Potravinové doplnky firmy KYÄNI
  Elokvent, s.r.o. - Kokosovy olej
  Mgr. Daniel Bielesch - Sklenené pilníky a škrabky, na skle maľované obrázky
  SONRISA SK s.r.o. - Prírodný kryštál deodorant
  Voľná energia – ukážky a predaj „živej bunky – Joe cell“
  Počítačová analýza duchovného tela na základe moderných objavov kvantovej fyziky a harmonizácia s Matrix Drops
  HEALTH FOR YOU s.r.o. - fyzio-terapeutické prístroje radu EXPERT 
  Mgr. Ravi Kant Bhutani - Bezplatná skúsenosť meditácie
  Vitare Kosice, s.r.o. - NO terapia
  MEANDRA SK, s.r.o. - Prírodné 100% oleje lisované za studena, produkty zdravej výživy
  Merical&Partners .s.r.o - Diagnostické interné vyšetrenie lekárským prístrojom - Neinvazívny analyzátor krvi AMP
  Malíčková Alžbeta - Svetelné (energetické) obrazy - technika enkauistika
  Anna Vasilová - LILLE - Egyptská hlinka, ktorá je 100% prírodným produktom. Zanecháva opálený efekt vhodny pre každý typ pleti.
  MPV Group, s.r.o. - Zdravotné preventívne diagnostické testy na domáce použitie
  Pro JK s.r.o. - A.O.Stick, hygienicke vlozky Love Moon, detoxikačná a revitalizačná káva WinCaffe
  Roman Mička - Vibriplošiny na zpevnění těla
  BAJOMA s.r.o - Diagnostika Medical Dynamic, predaj výrobkov firmy NOE
  Dana Bleistein - Ekologický čistiaci prostriedok - BIO SKALA
** Prípravky s organicky viazaným jódom - riešenie problémov so štítnou žľazou
** Anjelské, tarotové a iné karty
** Relaxačné CD od Roland Santé, Jozef Kořenek, Janig, Henry Marshall, ...
** Knihy a literatúra o zdraví - zoznam kníh
** Schindeleho mineraly
** Liečivé kamene (energetické prívesky, náušnice, náhrdelníky, prstene...)
** Dúhový bojovník - výroba a predaj archanjelských sviečok
** Winalite - LOVE MOON - liečivé aniónové vložky - nanotechnológia
** Zdenka Smetanková - výklad kariet a astrológia
** RacioFit - marhuľové jadierka
** Prírodné deodoranty Crystal Spring
** Naturhelixušné, telové, čakrové, Anjelske Sviečky
   
   

 

** sortiment je dostupný u nás v predajni
* sortiment je možné objednať

 

  SPONZORI PODUJATIA:
  Energy - energoinformačné preparáty