Program

 

Jakab István (HU) - študoval na alternatívnej vysokej škole prírodných vied MANTRA, v súčasnosti vedie VIVA NATURA TELEVÍZIÓ v Budapešti
Názov prednášky: Ako integrovať do života holistické myslenie?
Vedomý človek si neodopiera nič čo slúži jeho rozvoju a zdraviu. Stravuje sa vedome, zodpovedne prijíma každé sústo jedla, dúšok pitia. Preberá zodpovednosť za každé slovo, myšlienku, ktorú cez média, priateľov, známych vpustí do svojej mysle. Aké sú naše možnosti aby sme sa mohli stať zdravou, šťastnou samostatnou osobnosťou? Rozvinutá veda a príliš veľa poznatkov spôsobili pocit, že v nás vládne chaos.

 

Patrick Linhart, Bsc. - Potravinový kritik, bývalý riaditeľ maloobchodných sietí, BSc so zameraním na maloobchodný marketing. Prebehol na druhú stranu k nám, spotrebiteľom, pričom poukazuje na nedostatky v potravinárstve. Strávil pol života v zahraničí, kde tam, ako aj u nás na Slovensku, navštevuje výrobne potravin a odhaľuje potravinové podvody.
Názov prednášky: Geneticky modifikované (p)otraviny

 

Peter Starec - žije bez jedla už viac ako 4 roky. Jeho výživou je PRÁNA - energia, ktorá je vo všetkom a všade okolo nás.
Názov prednášky: Vedomým životom k pránickej výžive.
Úvod k skúsenostiam žitia bez jedla. Dňa 16.11.2017 o 16:30 začne séria trojhodinových besied o pránickej výžive v Regeneračnom centrum EZOfit

 

Lenka Drgoncová - autorka knihy Poselství potravín. Už na strednej škole sa venovala výžive ako takej, zdravej strave a duchovnu. Behom štúdia začala s písaním článkov a publikácií do časopisov a neskôr i novín.
Názov prednášky: Posolstvo potravín, zdravia a harmónie
Každá potravina v sebe nesie posolstvo. Každý z nás je jedinečný a preto i každému z nás vyhovuje niečo iné. Ako sa to môžeme naučiť? Ako môžeme pochopiť to, že ak nám niečo veľmi žiadna, pýta si to naša duša a telo. Prečo je to tak? Aké nesie v sebe posolstvo daná potravina? Aká je symbolika našich chutí? Prečo je cez zimu vhodné jesť inú stravu ako v lete? Aké potraviny je vhodné jesť daný mesiac?

 

RNDr. Vladimír Hricik, CSc.
Názov prednášky: Oxid dusnatý - NO - zázračná signálna molekula ktorá rozhoduje vo Vašom tele o zdraví a chorobe
Zásadné vplyvy NO na ľudský organizmus: znižuje krvný tlak, znižuje zrážanlivosť krvi, zabíja baktérie, vírusy, parazity a tumory, reguluje špecifickú a nešpecifickú imunitu, pozitívne ovplyvňuje hladinu inzulínu, zlepšuje erekciu, znižuje hladinu cholesterolu, ...

 

Ing. Karel Spilko (CZ) - autor kníh a výukových CD o tom ako sa tvorí fyzická realita a našej pravej podstate.
Názov prednášky: Život si Ty, alebo sedíš vždy v tom správnom vlaku
Na prednáške sa dozviete, aká je naša skutočná podstata - kto naozaj sme, ako sa tvorí fyzická realita okolo nás a prečo zažívame večnú nespokojnosť, nepokoj a problémy v každodennom živote. Ďalej sa dozviete, kto k nám hovorí skrz vnútorný hlas, či sme ovplyvnení karmou a či myšlienky, ktoré nami prechádza, sú skutočne naše.
Ochutnávka k semináru, ktorý sa bude konať 17.12.2017 v Regeneračnom centre EZOfit.

 

Žaneta Hrindáková - jasnovidka, chiromantka
Názov prednášky: Duchovný rozvoj a cesta človeka v tejto dobe
Prednášky na CD od Žanety Hrindákovej
Články od Žanety Hrindákovej

 

Jana Šedivá
Názov prednášky: Šungit a šungitová voda
Predstavíme vám horninu šungit, jej vynimocne vlastnosti a úcinky v pôsobení z vodou. Pitný režim je základ pre správne fungovanie organizmu. Prečo piť pravidelne šungitovú vodu?

 

Jaroslav Szalay - člen MSH Allatra.
Názov prednášky: Allatra - kniha, ktorá mení svet.
Kniha AllatRa je Zdrojom čistých informácií, je ako Prameň, na základe ktorého vznikne veľa dobrých projektov, nápadov na zlepšenie, vedeckých vynálezov, umeleckých diel, a pod. Tento "projekt - táto stránka" je jednou z šípok, ktoré vás navádzajú ku Zdroju. Je dôležité prečítať knihu a nájsť odpovede sám pre seba. Nikdy sa neuspokojte s prečítaním jedného, ​​dvoch článkov. Choďte ku Zdroju!

 

PharmDr. Jozef Zima - autor projektu  Nutraceutica, špecialista na využitie prírodných látok - nutraceutík v prevencii a liečbe ochorení.
Názov prednášky: Prírodné látky na zachovanie a zlepšenie mentálnych schopností.
Čo sú nootropiká? Použitie v prevencii stareckej demencie. Použitie v liečbe autizmu. Detoxifikácia a ochrana mozgu. Dôležité prírodné nootropiká: DHA-rybí olej, kurkuminoidy, karnozín a tokotrienoly

 

Vladimír Laubert
Názov prednášky: Vzťah slovansko árijských a indických véd
Ak patríte k tým, ktorí sú spokojní s vyváženosťou dnešného sveta, s demokraciou, ktorí sú presvedčení, že to je tá najlepšia forma vlády (hoci sem tam s chybičkami), ak si myslíte, že volení politici vždy robili to najlepšie pre „svoj“ ľud, že kresťanstvo prinieslo pre nás pokrok, že Slovania „vznikli“ krátko pred 9. storočím n. l. asi tak, ako keď opice schádzajú zo stromov, že pologramotní olympionici Cyril a Metod nám láskavo a zadarmo vytvorili vôbec prvé písmo, tak táto prednáška nie je pre Vás.

 

Ing. Svetlana Guzmanová
Názov prednášky: Čo nás čaká v roku zemského Psa
Rok Psa: Ako nás ovplyvní. Čo nám prinesie do vzťahov. Ako nám bude fungovať zdravie. Čo sa udeje v našej kariére a čo s financiami. Ako čo najlepšie využiť svoj potenciál na osobnostný rast. Na čo sa najviac zamerať a čoho sa vystríhať.

 

Ing. Alice Krempaská - zaoberá sa problematikou a pôsobením olejov lisovaných za studena už 8 rokov
Názov prednášky: Pôsobenie olejov na ľudský organizmus a správne užívanie podľa orgánových hodín.
Prednáška o využití za studena lisovaných olejov v kuchyni, kozmetike i na upevnenie zdravia človeka, ktorá odpovie na otázky ako a kedy používať oleje tak, aby mali správny účinok na ľudský organizmus. Informácie, ktoré sú predmetom prednášky, vychádzajú z osemročných skúseností v praxi a zo spolupráce s ruskými konzultantmi.

 

Štefan Zakuťanský - autor knihy „Samoliečbný pud - samoliečba zápalových ochorení". Tak ako I.P.Pavlov pracoval na reflexoch, tak i jemu sa podarilo prísť na nový - doteraz pre svet neznámy pud - zabudnutú slovenskú tradičnú medicínu.
Názov prednášky: Samoliečba zápalových ochorení pomocou svojho vrodeného pudu
O možnostiach liečby našou československou tradičnou medicínou.

 

Ing. Adriana Tomecková
Názov prednášky: Simply meditation & Om Chanting
Jednoduché a efektívne meditačné techniky. Skupinové liečenie pomocou zvuku Om.

 

Daniel Krupaji Máčovský
Názov prednášky: ATMA KRIYA YOGA - jóga duše
Rozprávanie o súbore techník himalájskych svätých mužov - rišiov, vedúcich priamou cestou k prebudeniu a duchovnej realizácii. Jedna z najsilnejších očistných, transformačných a vitalizačných duchovných praktík vykonávateľná v tomto čase na tomto mieste.

 

Ing. Karin Votroubeková
Názov prednášky: Jednoducho soľ
Predstavenie Solany NIN, jediného certifikovaného producenta BIO morskej soli na Jadranskom pobreží. Systém odparovania a výroby soli, filtrovanie riasou. Zaujímavosti výroby soli odparovaním morskej vody. Soľný kvet alebo kvet soli. Slaný kúpeľ a jeho význam pre naše zdravie. Zaujímavosti o soli.

 

Tibor Baksay - zástupca fy Zeomineralproduct na Slovensku.
Názov prednášky: COOLFIT - ako sa zbaviť bolesti kĺbov - XANONE- sprej na zápaly
Prednáška bude zameraná na dve výrobky firmy a to COOLFIT na obnovenie chrupavky v kĺboch a XANONE na všetky druhy zápalov ako očí, uší hrdla, na ženské problémy ako aj na prostatu a zlatú žilu.

 

Mgr. Monika Korísteková - certifikovaný poradca pre výživu detí a dospelých a detský aromaterapeut
Názov prednášky: Liečba detí esenciálnymi olejmi
Počas prednášky sa dozviete o výbornej prírodnej alternatíve k liekom pri detských chorobách - esenciálnych olejoch a špecifikách ich používanie u malých pacientov.

 

Slovenská komora homeopatov
Názov prednášky: Len jedna kvapka / Just one drop - film o homeopatii
Prináša informácie pre tých, ktorí trpia chronickými ochoreniami, pre matky s malými deťmi, pre tých, ktorí majú rodičov v pokročilom veku a pre ľudí, ktorí sú frustrovaní z konvenčnej medicíny. Dokument sa natáčal v rôznych krajinách sveta niekoľko rokov. Nezávislá producentka a režisérka Laurel Chiten dáva priestor nielen zástancom, ale aj kritikom homeopatie na vyjadrenie názoru a kladenie otázok. Trailer k filmu >

 

Jiří Matějka - vydavateľ časopis WM magazín, tvorca stránky Fakta X a organizátor expedícií.
Názov prednášky: 1. Vemte zdraví zpět do svých rukou - magnetický pulser MPG30
2. Kóta ZULU 664, první pyramida na Slovensku?

 

István Dezső 
Názov prednášky: Kvapky Martix Drops - harmonizácia človeka na rôznych úrovniach
Predstavujeme Vám riadené informačné kvapky Matrix Drops založené na princípe kvantovej fyziky, ktoré ovplyvňujú formy správania jednotlivých chemických prvkov prostredníctvom harmonizácie elementárnych hladín energií, emócií, myšlienok, vzťahov, duše a ducha.

 

Ing. Ľubica Kuttnerová
Názov prednášky: Čo očakávate od svojich probiotík?
Lieči nás naša imunita. Jej základ máme v tráviacom trakte. Preto najrýchlejší spôsob zvýšenia imunity je užívanie probiotík. Neopakovateľné vlastnosti najstaršej probiotickej baktérie Lactobacillus Bulgaricus.

 

Ing. Oľga Grozdaničová - diétny a nutričný špecialista, odborný garant programu VITADU s medzinárodnou pôsobnosťou.
Názov prednášky: Obezita - častá príčina metabolických ochorení
 

 

 

Zoznam prednášajúcich postupne dopĺňame.

Technicke zabezpečenie akcie realizuje Aagentúra RETRO
partner pre Vašu svadbu, oslavu, ples či párty - www.zahram.sk