Program

Ďakujeme, že aj Vy pozvete svojich priateľov cez facebook na túto udalosť.

Celodenná vstupenka na prednášky 5,- €

 

 

Ing. Jozef Banáš - slovenský prozaik - autor knihy Kód 1, Kód 9, ..., dramatik, diplomat a politik, otec dvoch dcér, jednou z nich je Adela Banášová.
Názov prednášky: Ako sa v živote usmievať a nebrať sa príliš vážne.
Rozprávanie o najšťastnejších ľuďoch na svete, ktorí žijú v Bhutáne podľa románu Kód 7 a o tom ako sa motivoval najväčší Slovák - Milan Rastislav Štefánik v novom románe Jozef Banáša: Prebijem sa! Štefánik - Muž železnej vôle

 

Peter Planieta - vyhľadávaný odborník na zdravý životný štýl, BIO človek roka 2012. Zdravej strave sa venuje už vyše 20 rokov, vďaka čomu už zmenil životy mnohým ľuďom.
Názov prednášky: Ľudia podľa Piatich Elementov.
Spoznajte svoje poslanie na zemi, predispozície a dary, ktoré Vám pomôžu k zdraviu a šťastiu.

 

Ing. Vladimír Laubert
Názov prednášky: 
Ak patríte k tým, ktorí sú spokojní s vyváženosťou dnešného sveta, s demokraciou, ktorí sú presvedčení, že to je tá najlepšia forma vlády (hoci sem tam s chybičkami), ak si myslíte, že volení politici vždy robili to najlepšie pre „svoj“ ľud, že kresťanstvo prinieslo pre nás pokrok, že Slovania „vznikli“ krátko pred 9. storočím n. l. asi tak, ako keď opice schádzajú zo stromov, že pologramotní olympionici Cyril a Metod nám láskavo a zadarmo vytvorili vôbec prvé písmo, tak táto prednáška nie je pre Vás.

 

Monika Jakubeczová - autorka kníh Prebudili ma anjeli a Život s anjelmi. 
Názov prednášky: Anjeli v našich životoch - sučasných, minulých aj budúcich.
Počas stretnutia zažijete meditáciu, kde sa môžete stretnúť so svojim anjelom strážnym. Otázky Vám Monika rada zodpovie, no nájdete zaujímavosti aj na jej stránke www.jakubeczova.sk  

 

Hajdú Laura (HU) - duchovná učiteľka, liečiteľka a jasnovidka transylvánskeho pôvodu žijúca v Budapešti. Od detstva ju učia Nebeský Majstri. Informácie chanelluje z univerza, ktoré je bežnými zmyslami nevnímateľné. Pravidelne vedie spirituálne prednášky a meditácie v Budapešti a iných mestách. Jej najznámejšie prednášky sú Svet Anjelov a Odkaz z Neba..
Názov prednášky: Nové časy, nové energie.
Ako sa prispôsobiť aktuálnym energetickým zmenám, ktoré ovplyvňujú Zem a ľudstvo? Ako môžeme pomôcť transformačnému procesu? Čo môžeme očakávať od roku 2019?

 

Laci (HU) -  zakladateľ stránky a spoločenstva fenyrend.hu ktorá usmerňuje duchovne hľadajúcich a prebúdzajúcich sa pri nachádzaní a pochopení UČENIA a neskôr hlbokej MÚDROSTI. Rád svetla bol založený v roku 2015 ako pozemské zrkadlenie Rádu nebeských majstrov, ktorých odkazy sprostredkováva všetkým záujemcom. Jeho najobľúbenejšia prednáška je Pomôž si sám
Názov prednášky: Víza do éry Novej Zeme.
Čo môžeme osobne urobiť pre to, aby sme mohli vstúpiť do novej éry života a ľudstva? Ako môžeme získať späť rovnováhu a sebavedomie? Ako sa môže zmeniť naša viera v živú skutočnosť?

 

Mgr. Yvetta Ledvényiová - 30 rokov terapeutickej práce, 18 rokov školiteľskej činnosti:Tradičná čínska medicína, reflexológia a iné masáže, baňkovanie, dietetika, ... viac info a kurzy lektorky
Názov prednášky: Neplodnosť, menopauza, chudokrvnosť, padanie vlasov, bolesti kĺbov, ... ako dôsledok chladu v organizme
Príčiny chladu (spôsob života, strava, antibiotiká, antikoncepcia, kortikoidy,...) - ako im predchádzať a ako ich riešiť aby neprerástli v závažné ochorenia? Zima, ako najväčšie obdobie chladu, veľký vplyv na obličky a močový mechúr a všetko čo s nimi súvisí (svaly, nervy, usadeniny v kĺboch, bolesti kĺbov, kolien, ...) Ak chlad prerastie v horúčosť, spôsobuje horúčkovité ochorenia (cukrovka, rakovina,...)

 

Andrej Medveď - už niekoľko rokov sa teoreticky aj prakticky venuje aktívnej prevencii a zdravému životnému štýlu. Najviac ho zaujíma regenerácia organizmu telu vlastným prirodzeným spôsobom. Snaží sa ľuďom predstaviť aj iný pohľad na fungovanie nášho organizmu, prináša nové témy a nové pohľady na aktívny spôsob prirodzenej prevencie. Trúfne si prednášať a písať aj o veciach, ktoré v časopisoch, ani v oficiálnych médiách nenájdete. 
Názov prednášky: Može byť za vznikom únavy tajuplná baktéria?
Ako je možné že konzumujete potravu, ktorá je zdrojom energie napriek tomu ste unavený? Ako rozpoznať prirodzenú únavu a ako odhaliť nástup chronickej únavy? Aká baktéria je zodpovedná za únavu? Prečo laboratórne testy nedokážu odhaliť túto baktériu? Akú stravu a živiny zvoliť pri únave?

 

Jaroslav Fecuš
Názov prednášky: Zabudnutý Ivan čaj.
Ivan čaj - elixír zdravia, mladosti a vitality.

 

PharmDr. Jozef Zima - autor projektu Nutraceutica, špecialista na využitie prírodných látok - nutraceutík v prevencii a liečbe ochorení.
Názov prednášky: Prevencia nedostatku jódu a ochorení štítnej žľazy.
Podávanie jódu viazaného organicky na fosfolipidy.

 

RNDr. Vladimír Hricik, CSc.
Názov prednášky: Oxid dusnatý - NO - zázračná signálna molekula ktorá rozhoduje vo Vašom tele o zdraví a chorobe.
Zásadné vplyvy NO na ľudský organizmus: znižuje krvný tlak, znižuje zrážanlivosť krvi, zabíja baktérie, vírusy, parazity a tumory, reguluje špecifickú a nešpecifickú imunitu, pozitívne ovplyvňuje hladinu inzulínu, zlepšuje erekciu, znižuje hladinu cholesterolu, ...

 

Mgr. Miroslav Kostelnik - astrológ, terapeut a autor horoskopov.
Názov prednášky: Zbavme sa emócií, to sú naše nemoci.
Ako si človek sám vie pomôcť pri odstraňovaní psychických napätí, hnevu, strachu, ...

 

Ing.Mária Šáriová - terapiám pomocou ušných a telových sviečok sa venuje takmer 10 rokov. Vedie terapie, realizuje prednášky a školenia používania telových sviečok a Metamorfnej techniky (uvoľnenie blokov z prenatálneho obdobia) pre terapeutov aj laikov.
Názov prednášky: Ušné a telové terapeutické sviečky.
Ako s ich pomocou môžme odstrániť migrénu, bolesti hrdla, alergie, hučanie v ušiach, závrate, strachy, fóbie...
Prednáška s praktickou ukážkou sviečkovania. 

 

Ing. Alice Krempaská - odborníčka na využitie za studena lisovaných olejov v kuchyni, kozmetike i na upevnenie zdravia človeka.
Názov prednášky: Zásady užívania a pôsobenia olejov lisovaných za studena podľa tradičnej ruskej medicíny
Prednáška presne odpovie na otázky ako a kedy je nutné užívať a používať oleje, aby mali správny účinok na ľudský organizmus. Informácie, ktoré sú predmetom prednášky vychádzajú z deväťročných skúseností v praxi a zo spolupráce s ruskými konzultantmi.

 

Daniel Krupaji Máčovský - jogín telom aj dušou, jeden z mála učiteľov Atma Kriya Yogy na svete. Po tom čo sa v tomto živote realizoval ako vrcholový športovec, farmár, finančník, riaditeľ pobočky banky, podnikateľ, politik, cestovateľ... objavil význam, zmysel a život Kryia jógy, ktorú teraz propaguje a žije.
Názov prednášky: Vydymovanie a očista priestorov.
Predstavenie najznamejších vydymovadiel a ich účinkov (myrha, kadidlo, santal, šalvia biela, palo santo, kopal, dračia krv...) Prednáška s ukážkami vydymovania.

 

Štefan Zakuťanský - objaviteľ samoliečebného pudu - zabudnutej československej tradičnej medicíny, autor knihy „ Samoliečbný pud - samoliečba zápalových ochorení (dýchacích, interných pohybových, alergických) ". Tak ako I.P.Pavlov pracoval na reflexoch a objavil podmienené a nepodmienené reflexy u živočíchov (za čo mu bola udelená Nobelová cena), tak jemu sa podarilo prísť na nový - doteraz pre svet neznámy pud.
Názov prednášky: Samoliečba zápalových ochorení pomocou svojho vrodeného pudu.
S touto zaujímavou a netradičnou témou sa bude prihovárať všetkým, ktorí si chcú očistiť telo od zápalov a vyliečiť choroby z nich pomocou našej československej tradičnej medicíny a svojho vrodeného pudu.

 

Béla Kiss
Názov prednášky: Bemer - cesta ku zdraviu.
BEMER rozprúdi blokovanú alebo spomalenú časť mikrociev, vedie blokované dráhy do pružného synchrónneho pohybu a tak pomôže naštartovať správne fungovanie buniek.

 

Ing. František Krč - environmentálny inžinier ktorý sa venuje úprave vody už 12 rokov. Je zakladateľom značky ionizovanej vody IOVA.
Názov prednášky: Ionizovaná voda základ zdravia.
Prednáška bude venovaná ionizovanej vode a jej účinkoch na zdravie človeka.

 

Tribhanga Das - lekár a učiteľ Áyurvedy pôsobiaci v Bratislave na súkromnej klinike.
Názov prednášky: Áyurveda - náuka o zdraví a dlhovekosti.
Hlavné princípy prevencie a liečby domácimi produktami.

 

Mgr. Janette Bakajsová, SAKHom. - diplomovaná homeopatka s praxou v Košiciach, členka Slovenskej komory homeopatov, lektorka homeopatických kurzov pre laickú verejnosť. 
Názov prednášky: Homeopatia - sila ukrytá v prírode.
Homeopatia je prírodná liečba, ktorá pri správnom používaní dosahuje mimoriadne liečivé účinky. V mnohých krajinách je súčasťou zdravotného systému a v súčasnosti sa stala druhou najpoužívanejšou liečebnou metódou na svete. Aké sú jej výhody a v čom spočíva jej sila?

 

Iveta Krajňaková
Názov prednášky: Apiterapia.
Včelie produkty a ich vplyv na zdravie človeka.

 

Jiří Matějka (CZ) - vydavateľ časopisu WM magazín, tvorca stránky Fakta X a organizátor expedícií.
Názov prednášky: Kota zulu 664 a pyramidový koeficient.
Pyramidy emitují energii od svého středu do okolí podle výšky a použitého sklonu stěn. K výpočtu lze použít pyramidový koeficient.
Názov prednášky: Po stopách Slovanů.
Bylo první písmo praslovanské?

 

Nebe na Zemi
Koncert folk-rockovej hudobnej skupiny. 
Tvorba Nebe na Zemi je inšpirovaná hudba otvárajúca priestor prirodzenej duchovnosti člověka. Frontman Jiří Kesner ňou mapuje svoje hľadanie toho, čo nás presahuje a láka rásť. Venuje sa pozitívnemu sebaprijatiu, láske k sebe aj blížnym, vnímaní jednoty v rozmanitosti a rozmanitosti v jednote.

 

Eva Štefanková, Adriana Tomečková
Názov prednášky: Simply Meditation, Project Mantra, Om Chanting
Doprajte si čas pre seba, preniknite do ticha vášho srdca, kde je pokoj, radosť a šťastie nezávislé od vonkajšieho sveta.Simply Meditation vám pomôže upokojiť myseľ, rozvinúť si vnútornú rovnováhu a prežívať viac lásky vo vašom živote a vzťahoch.

 

Ján Karolík
Názov prednášky: Bionic Band - frekvencia a jej vplyv na náš organizmus
Vplyv elektromagnetického smogu na náš organizmus a riešenie pomocou BIONIC BAND.

 

Bylinkárka Katarína - 50-ročná prax, vlastné knihy a výrobky z byliniek maste, oleje, tinktúry, čaje 
Názov prednášky: Ako liečiť bylinkami rôzne choroby/prevencia a prvá pomoc.
10 minútový monolog a 25 minút dpovede na otázky poslucháčov, čo ich zaujíma

 

Zoznam prednášajúcich postupne dopĺňame.

Technicke zabezpečenie akcie realizuje Aagentúra RETRO
partner pre Vašu svadbu, oslavu, ples či párty - www.zahram.sk