Program

Program EZOfestu zdravia 2017 sa pripravuje. 

Technicke zabezpečenie akcie realizuje agentúra RETRO
partner pre Vašu svadbu, oslavu, ples či párty - www.zahrám.sk


 

Mgr. Michaelle Mattieligh Mgr. Michaelle Mattieligh - lektor, kouč a publicista
Názov prednášky:
1. AKO SI PORADIŤ S RODOVOU KARMOU A NEGATÍVNYM MAGNETIZMOM PRÍTAŽLIVOSTI + meditácia na odpustenie a oslobodenie od starých krívd a bolestí

Aj vám sa to stále deje, že sa vaše vzťahy pomerne rýchlo zmenia z veľkej zamilovanosti na nespokojnosť až zlosť na partnera za čosi, čo vám čoraz častejšie robí akoby naschvál? A čím viac máme voči niekomu hnev a kladieme voči niečomu odpor - tým viac to priťahujeme dokola do života. Čo s tým?
Na prednáške sa dozviete, čo v takom prípade robiť s naším neželaným vnútorným magnetizmom príťažlivosti, ktorý nám priťahuje do života v prvom rade to, čo nechceme a s čím tu nie sme vnútorne vysporiadaní. To nám potom partneri dokola zrkadlia v ich správaní, aby sme ten protipól prijali a vysporiadali sa s nim pre dosiahnutie svojho rovnovážneho stredu, čím získame tak potrebnú stabilitu v tejto protipólovej dualite.
2. TAJOMNÁ DNA - NAŠA I KOZMICKÁ AKÁŠA: AKO JU AKTIVOVAŤ A URÝCHLIŤ SVOJU CESTU K DOKONALOSTI?
Odhalíme moderné objavy kvantovej fyziky o fascinujúcej kozmickej databanke informácii – o našej DNA a prezradíme si o nej zopár tajomstiev: ako ju ovládať silou vôle, verbálnymi vyjadreniami i svetlom, ale aj ako preliečiť v nej otlačené negatívne stopy a preprogramovať ju. A tiež aj niečo o aktivácii jej zvyškových častí, tu zatiaľ nepoužívaných 97 %, aby sme vedome mohli ovládať a urýchľovať svoj osobnostný rast a spracovanie záťaží karmy.

 

Júlia Sellers Ing. Karel Spilko (CZ) - osobný marketingový poradca, autor kníh a audiokníh ako Tvořivé myšlenky, Matrix jako příležitost, ...
Názov prednášky: SEDÍŠ VE SPRÁVNÉM VLAKU 
Jsi tím, kým MÁŠ pro tuto chvíli být a děláš to, co zrovna TEĎ dělat máš

Aká je rola človeka pri tvorbe reality? Kto naozaj sme - existuje osud, karma, predurčenie? Láska k sebe a prijatiu skutočnosti ako cesta ku šťastnému životu a pocitu naplnenia.
Seminár o tvorení reality v Košiciach 

 

Ing. Marián FILLO> Ing. Marián FILLO - šéfredaktor www.slobodaVockovani.sk a www.svobodaVockovani.cz
Názov prednášky:   Čo možno neviete o očkovaní a imunite
Čo je to imunita? Čo je to očkovanie? Čo je jeho účelom? Jedovaté látky vo vakcínach. Čo môže urobiť očkovanie s imunitou, mozgom a nervovou sústavou... (nežiaduce účinky očkovania).
Etické problémy (génové inžinierstvo, umelé potraty, očkovanie proti pohlavne prenosným chorobám...).
Informovaný (ne)súhlas s očkovaním. Právna úprava povinného očkovania.
Čokoľvek, čo Vás o očkovaní zaujíma a na čo by ste sa chceli spýtať...
Prednášky na CD
Články o nebezpečenstvách očkovania

 

Pharm. Dr. Jozef Zima -  autor projektu  Nutraceutica , špecialista na využitie prírodných látok - nutraceutík v prevencii a liečbe ochorení
Názov prednášky:  Prírodná liečba cukrovky
Ktorým potravinám sa vyhýbať a ktoré obmedzovať v rozpore s oficiálne odporúčanými dietami, vhodný výber tukov podľa ich schopnosti tlmiť zápalový proces poškodzujúci beta-bunky pankreasu, pravidlá konzumácie listovej a cibuľovej zeleniny, vhodný výber potravinových zdrojov bielkovín, užívanie špeciálnych doplnkov výživy podporujúcich tvorbu inzulínu a antioxidantov chrániacich cievy.

 

Robert GeistIng. Róbert Geist - zaoberá sa posvätnou geometriou priestoru. projektant domov navrhnutých posvätnou geometriou, tvorca „výrobku“ s názvom TEPLO DOMOVA, autor kníh aké s nami pracujú ako TERAPEUT
Názov prednášky: Terapeutické schopnosti Vášho domu a bytu v láskyplných energiách
posvätnej geometrie s TEPLOM DOMOVA

Čo je posvätná geometria a ako s nami súvisí?
Ako je možné mať energie posvätnej geometrie vo vašom dome a byte bez prestavby priestoru zmenou energie, ako mať energie posvätnej geometrie v tých stavbách, aké sú postavené bez pravidiel a postupnosti posvätnej geometrie?

 

Vladimír Laubert
Názov prednášky: Utajovaná minulosť Slovienov
Ak patríte k tým, ktorí sú spokojní s vyváženosťou dnešného sveta, s demokraciou, ktorí sú presvedčení, že to je tá najlepšia forma vlády (hoci sem tam s chybičkami), ak si myslíte, že volení politici vždy robili to najlepšie pre „svoj“ ľud, že kresťanstvo prinieslo pre nás pokrok, že Slovania „vznikli“ krátko pred 9. storočím n. l. asi tak, ako keď opice schádzajú zo stromov, že pologramotní olympionici Cyril a Metod nám láskavo a zadarmo vytvorili vôbec prvé písmo, tak táto prednáška nie je pre Vás.

 

Hegedűs Mária - najbližšia spolupracovníčka Kovács - Magyar Andrása - liečiteľa so zázračnými schopnosťami. Okolo 400.000 ľudí mu vďačí za svoje vyliečenie.
Názov prednášky: Vývin vedomia pomocou Computeru Matrix Drops
Počítač Matrix Drops dokáže nazrieť do vyšších dimenzií nášho bytia, zmapuje ľudskú dušu. Je dôkazom psychologickej tézy, že takmer všetky fyzické ťažkosti pramenia z vyšších rovín. Emocionálne, mentálne problémy, krízy vo vzťahoch sa väčšinou prejavia vo forme fyzických problémov.

 

Tibor Eliot Rostas - šéfredaktor časopisu ZEM&VEK, napísal tiež knihy Mlčanie I., Mlčanie II.,  Niečo sa musí stať a pán Marián Benka (zástupca šéfredaktora).
Názov prednášky: Beseda ZEM&VEK
So šéfredaktorom Tiborom Eliotom Rostasom a redaktormi Zem&Vek na naliehavé témy súčasnosti.

 

Marián Benka - zástupca šéfredaktora časopisu ZEM&VEK, lektor kurzov šamanských techník.
Názov prednášky: Muži a ženy zo šamanského pohľadu
Ako vnímali usporiadanie sveta, prírody a mužsko-ženských vzťahov pôvodné domorodé kultúry. Čím nás tieto pohľady môžu inšpirovať a byť užitočné aj v modernej dobe. O mužskej a ženskej sile a vzťahu medzi nimi.

 

> Branislav Rybička - aktívne sa venujem práci s ľuďmi. Terapiám, liečeniu, poradenstvu, motivačným a iným podobným aktivitám. Svoje životné krédo som založil na láske k životu a svojej podstate.
Názov prednášky: Univerzita vedomého života
Univerzita vedomého života, n. o. je nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby v oblasti vzdelávania, výchovy a rozvoja telesnej kultúry, tvorby, rozvoja, ochrany, obnovy a prezentácie duchovných a kultúrnych hodnôt, výskumu, vývoja, vedecko-technických služieb a informačných služieb. Pomáhame študentom uchopiť ich vzácne kvality a jedinečnosť a rozvíjať ich tak pre osoh vlastný, ako aj pre osoh všetkých okolo nás. Ponúkame cestu k slobode a tvorivej spolupráci.

 

> Iveta Krajňaková
Názov prednášky:  Zdravie prilieta na krídlach včely alebo Počuli ste už o apiterapii?
Ste fanúšikom alternatívnej medicíny? Veríte, že príroda nám poskytuje dostatok prostriedkov na podporu nášho zdravia?
Príďte si vypočuť, akú úlohu v tom hrajú včely i prečo by malo platiť „Kam chodí včela, nechodí lekár“.

 

> Daniel "Krupa" Máčovský
Názov prednášky:  Atma Kriya Joga - priama cesta k sebarealizácii
Predstavenie súboru praktík, ktoré sú dnes považované za jedny z najsilnejších techník v oblasti vnútornej transformácie duše, tela a mysle do stavu jednoty, do stavu, ktorému inak hovoríme "bezpodmienečná láska". Prednášajúci je učiteľom Atma Kriya Jógy, pre ktorého sa šírenie posolstva "Len Láska" stalo ústredným mottom života :)

 

> Štefan Zakuťanský - objaviteľ samoliečebného pudu - zabudnutej československej tradičnej medicíny, autor knihy „ Samoliečbný pud - samoliečba zápalových ochorení (dýchacích, interných pohybových, alergických) ". Tak ako I.P.Pavlov pracoval na reflexoch a objavil podmienené a nepodmienené reflexy u živočíchov (za čo mu bola udelená Nobelová cena), tak jemu sa podarilo prísť na nový - doteraz pre svet neznámy pud.
Názov prednášky:   Samoliečba zápalových ochorení pomocou svojho vrodeného pudu
Samoliečebný pud je vrodený v každom z nás! Je to významný svetový objav, ktorým sme k prírode bližšie!

 

Miroslav Gregor - hudobník a skladateľ.
Názov prednášky: Príbehy Krajiny
Hudobno-poetické vystúpenie: gitara a hlas.

 

 

Program moderuje Mgr. Miroslav Kostelnik.

Zmena programu vyhradená.

Program EZOfestu zdravia sa neustále dopĺňa.