Program

 

 

Technicke zabezpečenie akcie realizuje agentúra RETRO
partner pre Vašu svadbu, oslavu, ples či párty - www.zahrám.sk

 


 

Sueneé - šéfredaktor a zakladateľ stránky Sueneé Universe (exopolitika, história, spiritualita) - odborník na záhady, UFO a konšpirácie.
Názov prednášky: Mimozemšťania - odhalenie najväčšieho svetového tajomstva

 

Ing. Jozef Banáš - slovenský prozaik - autor knihy Kód 1, Kód 9, ..., dramatik, diplomat a politik, otec dvoch dcér, jednou z nich je Adela Banášová.
Názov prednášky: Ako žiť šťastie
Motivačné rozprávanie o najšťastnejších ľuďoch na svete, ktorí žijú v Bhutáne.

 

Zdenka Blechová (CZ) - je spisovatelkou, terapeutkou a vydavatelkou časopisu Mysteria tajemna. Ve svém nakladatelství vydala již mnoho svých knih a některé se staly bestselerem.
Názov prednášky: Predpoveď budúcnosti, alebo každý sme za ňu zodpovedný
Všichni jsme energií a jako energie jsme spjati se vším okolo nás. Když jedna bytost povýší své vědomí, má to vliv na povýšení vědomí celého celku. Připravuje se zrod nových duší, proto dochází k migraci národů.

 

Pharm. Dr. Jozef Zima - autor projektu Nutraceutica, špecialista na využitie prírodných látok - nutraceutík v prevencii a liečbe ochorení
Názov prednášky: Nevyhnutnosť E - vitamínu pre zdravie človejka
 

 

Ing. Vladimír Laubert
Názov prednášky: Matrix nie je iba film.
 

 

Marek Dzurilla - Už niekoľko rokov sa spolu s manželkou venuje zdravému životnému štýlu. O olivovom oleji sa učili v kolíske jeho vzniku - Grécku priamo od Grékov.
Názov prednášky: Olivový olej, jeho vlastnosti a účinky na zdravie.
Spracovanie olív a výroba kvalitného olivového oleja. Hlavné parametre kvalitných olivových olejov. Ako rozlíšiť kvalitný olej od menej kvalitných olejov na trhu. Použitie extra panenských olejov v kuchyni.

 

Ing. Adriana Tomečková
Názov prednášky: Simply meditation - UROBTE SI ČAS PRE SEBA
Urobiť si čas na to, aby ste prenikli do ticha vášho srdca, vám prinesie viac pokoja, radosti a šťastia. Každodenné cvičenie pomôže zminimalizovať šialenstvo rýchleho životného štýlu a podporí väčší pocit spokojnosti z jednoduchých radostí života. Techniky Simply Meditation otvoria vaše srdce a zmenia váš život pozitívnym a prijímajúcim spôsobom.

 

Štefan Zakuťanský - objaviteľ samoliečebného pudu - zabudnutej československej tradičnej medicíny, autor knihy „ Samoliečbný pud - samoliečba zápalových ochorení (dýchacích, interných pohybových, alergických) ". Tak ako I.P.Pavlov pracoval na reflexoch a objavil podmienené a nepodmienené reflexy u živočíchov (za čo mu bola udelená Nobelová cena), tak jemu sa podarilo prísť na nový - doteraz pre svet neznámy pud.
Názov prednášky: Samoliečba zápalových ochorení pomocou svojho vrodeného pudu
Samoliečebný pud je vrodený v každom z nás! Je to významný svetový objav, ktorým sme k prírode bližšie!

 

Daniel Krupaji Máčovský - ogín telom aj dušou, jeden z mála učiteľov Atma Kriya Yogy na svete. Po tom čo sa v tomto živote realizoval ako vrcholový športovec, farmár, finančník, riaditeľ pobočky banky, podnikateľ, politik, cestovateľ... objavil význam, zmysel a život Kryia jógy, ktorú teraz propaguje a žije.
Názov prednášky: Kriya Jóga - ako ochrana a očista pred negatívnymi vplyvmi prostredia.
Prednáška bude zameraná na techniky aktivujúce naše skryté životné sily, ako aj očistné techniky z jógovej oblasti - karmické, čakrové, energetické - mantry, očistné dychy - pranajáma, meditácia...

 

Zmena programu vyhradená.

Program EZOfestu zdravia sa neustále dopĺňa.